Vélemények

Vásárlói vélemények

4.97
950 vélemény alapján
5
98%
927
4
2%
15
3
1%
7
2
0%
0
1
0%
1
1 2 ... 80
Plenterné F G
2022.07.02.
Szuper időtöltés
Köszönöm a fa kirakót, a címzett nagyon örült neki.
Minőségi termék, mely bárkinek örömet tudna okozni!
Hasznos? 2 0
K. Á
2022.06.24.
Teljesen kikapcsolt, bár a legutolsó pillanatig nem voltam biztos benne hogy minden puzzle darabot megkaptam-e a teljes képhez. Több este neki kellett...Több
Teljesen kikapcsolt, bár a legutolsó pillanatig nem voltam biztos benne hogy minden puzzle darabot megkaptam-e a teljes képhez. Több este neki kellett kezdeni mire sok napot/órát követően összeállt a kép. Csak ajánlani tudom minden felnőttnek. 🙂
Hasznos? 3 0
Dudás I
2022.06.05.
Nagyon szép kidolgozás, különös. Tökéletes ajándék lett.
Hasznos? 1 0
Kovács J
2022.05.31.
Jó minőségű, szép csomagolású termék. Külön élmény felfedezni a kis állatfigurákat az egyes kirakódarabokban. A kirakásával még küzdök 🙂 De nagyon j...Több
Jó minőségű, szép csomagolású termék. Külön élmény felfedezni a kis állatfigurákat az egyes kirakódarabokban.
A kirakásával még küzdök 🙂 De nagyon jó időtöltés.
Örülök, hogy hosszas gondolkodás után végülis megrendeltem.
Hasznos? 4 0
Ágnes
2022.05.30.
teknős
Nagyon örült neki az unokám, azonnal ki is raktuk együtt. Csodaszép lett! A kirakásnál nehézségbe ütköztünk, mivel a darabok nem maradtak egymás mel...Több
Nagyon örült neki az unokám, azonnal ki is raktuk együtt. Csodaszép lett! A kirakásnál nehézségbe ütköztünk, mivel a darabok nem maradtak egymás mellett, könnyen elcsúsztak egymástól. Az eredmény azonban lenyűgöző!
Hasznos? 2 0
Marcsi
2022.05.02.
Szép kirakó
Nagyon szép kidolgozás, nagyon dekoratív.
Hasznos? 4 0
Szabó D
2022.04.30.
Minőségi kidolgozottsága van, jó a festése és az anyaga is
Hasznos? 4 0
Mária P
2022.04.30.
Sajnos nem tudom értékelni, mert ajándéknak vettem és az érintett még nem kapta meg.
Hasznos? 1 7
Mária P
2022.04.30.
Sajnos nem tudom értékelni, mert ajándéknak vettem és az érintett még nem kapta meg.
Hasznos? 0 3
Judit
2022.04.30.
Páva puzzle
Nagyon örülök, hogy megrendeltem. Mindig is imádtam a puzzle-t, ez elég kemény dió, de nagyon tetszik. Igényes kidolgozás, pici darabok, és tényleg na...Több
Nagyon örülök, hogy megrendeltem. Mindig is imádtam a puzzle-t, ez elég kemény dió, de nagyon tetszik. Igényes kidolgozás, pici darabok, és tényleg nagyon egyedi, hogy egyes darabok is állat formájúak.
Hasznos? 5 0
E.I.
2022.04.20.
Szuper volt
Nagyon nagy sikere volt a puzzle-nak. Nagyon örültek neki 🙂 Szuper ajándék. KÖSZÖNJÜK😊
Hasznos? 3 0
Szabó
2022.04.20.
Nagy élmény és jó időtöltés a kirakása. A 7, az 5 és fél , valamint a 3 éves gyerekemet is lekötötte, hogy kitaláljuk, milyen állatot formáz 1-1 darab...Több
Nagy élmény és jó időtöltés a kirakása. A 7, az 5 és fél , valamint a 3 éves gyerekemet is lekötötte, hogy kitaláljuk, milyen állatot formáz 1-1 darab kirakó, a középső a kirakásban is ügyeskedett.
Hasznos? 2 1
1 2 ... 80